Про нас

Об’єднуючи забуті рецептури та сучасні технології, «Гощанський мясокомбінат» з 2000 року виріс з невеликої компанії до багатофункціонального виробництва.

Щорічно всі спеціалісти відвідують семінари-тренінги для вдосконалення власних знань та впровадження нових технологій на виробництві.

У 2015 році компанія «Гощанські ковбаси» отримала відзнаку «Лідера в галузі 2015», та Національні сертифікати «Лідер галузі» та «Кращий керівник року».

Чому гощанські ковбаси найсмачніші?
– Ковбаси виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні провідних європейських брендів: “Rexpol”, “Alpina”, “Multivac”, “Bitzer”,”Handtmann”, “Nowicki” та “Компо”.

– Велика увага приділяється гігієні виробництва, за що компанія отримала сертифікати державної санітарно-ідеміологічної експертизи та ветеринарні свідоцтва.
– Використовуються лише натуральне м’ясо та спеції.
– Понад 60 різновидів ковбас на будь-який смак.
– На виробництві використовується тільки вітчизняна сировина, ніякого імпорту.
– Найвигідніша ціна за найвищу якість.

Ми пропонуємо купити ковбаси всім:
– Оптовим покупцям. Купуючи ковбаси оптом у виробника, ви не тільки отримуєте гарантії високої якості, а ще й найвигіднішу ціну! Така співпраця допоможе вам започаткувати свою власну справу та стати представником ТМ«Гощанські ковбаси» у своєму місті.
– Роздрібним покупцям. У спеціалізованих точках продажу кожен може купити ковбаси за привабливими цінами. Уся продукція виготовлена за власними унікальними рецептурами, тому «Гощанські ковбаси» смакують навіть найвибагливішому споживачеві.

Ми завжди відкриті до співпраці!
Плануєте відкрити власний бізнес, чи розширите вже заснований? ТМ “Гощанські ковбаси” пропонує найвигідніші умови та ціни на продукцію для всіх дилерів. Детальнішу інформацію шукайте на сторінці «Стати дилером», або дзвоніть за телефоном +38 ( 096 ) 25 47 381.

Ми працюємо для Вас, шановні покупці. Смачного!

×

Детальнішу інформацію Ви можете отримати за телефоном:
+38 ( 096 ) 25 47 381